free portfolio site templates

YATIRIM YÖNETİM

TÜM İŞLEMLERİ YAPILMIŞ, SİZİ HİÇ DÜŞÜNMEDEN ÇALIŞMAYA DEVAM EDEN KARLI BİR YATIRIM GÜZEL BİR SEÇENEK DEĞİL Mİ?
360 IC ANALİZİNİ YAPTIĞI YATIRIMLARINIZIN YÖNETİMİ KONUSUNDA KESİNTİSİZ DESTEK VE HİZMET ÜRETEREK SİZ HAYATINIZIN RUTİNİNE DEVAM EDERKEN KAR ETMENİZİ SAĞLAR.


360 IC yatırımınızın yönetimi için kesintisiz ve doğru bir çözüm sunar. Yatırımınızın öncesinde başlayan analiz sürecinden, yatırımın yapılması ve sonrasında yönetimi konusunda size uzmanlık sunar.

YATIRIM YÖNETİM AKIŞI

-

YATIRIM ÖNCESİ

360 IC yatırımın gerçekleştirilmesinden önce sizin beklentilerinizi anlamak konusunda çok dikkatlidir. Bu nedenle 360 IC için yatırım yatırım yapılmasından önce başlar. Öncelikle müşterinin beklentisinin doğru anlaşılması doğru bir yatırımın yapılması için önemlidir.

ARAŞTIRMA - ANALİZ

Müşterinin bekletilerinin anlaşılması ile birlikte uygun yatırımın bulunması için gerekli araştırma yapılarak her bir olası ürün analizleri yapılarak değerlendirilir. Uygun olan ürünler müşterinin seçimi için kendisine sunulur.

YATIRIMIN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ

Müşteri tarafından analizler sonrasında karar verilen yatırımın işlemleri resmi ve uygun şekilde gerçekleştirilir. Satın almaya bağlı tüm işlemler eksiksiz olarak gerçekleştirilip orijinal yatırım dosyasına eklenir.

YATIRIMIN YÖNETİLMESİ

Yatırımın gerçekleştirlmesi sonrasında artık rahatınıza bakabilirsiniz. 360 IC uzmanlığı bundan sonrasında yatırımının yönetilmesi için çalışmaya başlayacaktır. Yatırımınız ister kiralanarak yönetileck ve sürekli gelir hedefli olsun, ister zamanla değer kazanımına bağlı yeniden satış hedefli olsun her iki durumda da anlık takip ve müşteri raporlaması ile yönetilir.

PERFORMANS RAPORLAMA

360 IC yatırımınızın seyrini takip edebilmeniz için satın alma anından başlayarak yatırımın niteliğine göre dönemsel raporlamalar ve grafikler ile sizi bilgilendirir. Yaptığınız yatırımın performansı için bilgi talep etmenize gerek yoktur. 360 IC tutarlı ve rutin bir akışla bu raporlamayı size sunar.

YENİ FIRSAT ANALİZLERİ

360 IC mevcut yatırımınıza veya yeni bir yatırıma bağlı  fırsat ihtimali oluşması durumunda ilgili durumun analizi yapılarak müşteriye sunulur.

ADRES

23 NİSAN MH.  MİTHATPAŞA CD.
OFİS GÖKÇADIR  NO: 22  KAT: 2  D: 13
NİLÜFER - BURSA - TÜRKİYE 

+90 224 256 50 40 / Merkez Ofis
+90 533 817 37 23 / Whatsapp
360@360icturkiye.com

KAYIT

Aylık bildirimler ve teknik analizler için lütfen e-posta listemize kayıt olun.

Bizimle iletişim kalın karlı olun.