simple web templates
Mobirise

YENİ BİR YAŞAM
360 IC uzman kadrosu, operasyon deneyimi ve güçlü partnerleri ile birlikte size gayrimenkul satın alma yolu ile hedeflediğiniz yeni bir yaşam konusunda porfesyonel destek sağlıyor. Son derece hassas, doğru ve gerçekçi bir şekilde planlanması gereken bu adımda 360 IC çift taraflı hukuki destek, gayrimenkul değerlendirme, satın alma ve sonrası süreçler konusunda kesintisiz hizmet sunmaktadır. Hedefinizi anlatmak ve alternatifler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

GÜVENLİ YATIRIM

360 IC uzmanlık belirttiği ülkelerde doğru bir satın alma yaparak karlı ve aynı zamanda güvenli bir yurt dışı yatırımına ulaşmanızı destekler. Bu tür yatırımlardaki önemli faktörlerden biride doğru ve güvenli bir satın alma olması gerektiği gibi aynı zamanda yatırımın sürdürülebilir olmasıda çok önemlidir. 360 IC danışmanlıkları çerçevesinde yurtdışı satın almalarınız sonrasında ilgili gayrimenkulünüzün kiraya verilmesi ve işletilmesi gibi konularda da hizmet üretmektedir. Güvenli yatırım fırsatları için lütfen bizimle iletişime geçin.

Mobirise
Mobirise

KARLI BİR İŞ

360 IC pazar araştırmasından başlayarak, fizibilite raporu, iş planı ve start up süreçleri dahil destek sağladığı ülke ve bölgelerde danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Doğru, karlı ve sürdürülebilir bir iş yatırımı için 360 IC size 20 yıllık yurtdışı deneyimini sunuyor. Kurumunuzu büyütmek veya yeni bir ülkede yeni fırsatlar yaratmak istiyorsanız süreçler ve detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİM FORMU

Lütfen kısaca bize ihtiyaç duyduğunuz desteği yazın uzmanlarımız sizi arasın.

ADRES

23 NİSAN MH.  MİTHATPAŞA CD.
OFİS GÖKÇADIR  NO: 22  KAT: 2  D: 13
NİLÜFER - BURSA - TÜRKİYE 

+90 224 256 50 40 / Merkez Ofis
+90 533 817 37 23 / Whatsapp
360@360icturkiye.com

KAYIT

Aylık bildirimler ve teknik analizler için lütfen e-posta listemize kayıt olun.

Bizimle iletişim kalın karlı olun.