bootstrap templates

360 ̊ HİZMETLER

Her danışmanlık başlığı alt başlığına ilişkin öneri ön kurum görüşmesi itibarı ile oluşturulmaktadır

YÖNETİM
PAZARLAMA - SATIŞ
MARKA
YATIRIM
Mobirise

YÖNETİM / 360 MNG

360 IC, departmandan başlayarak yönetim kurulu bazında danışmanlık hizmeti verir. Danışmanlık kapsamında her bir hizmet öncesinde kurum ön görüşmesi gerçekleştirilir. Danışmanlık konusunda çalışma kararı ardından kurum yada departmana ilişkin değerlendirme analizi gerçekleştirilerek çalışma yol haritası çıkartılarak uygulama başlar. Değerlendirme çalışması en az 30 gün olarak belirlenir.

YÖNETİM BAZINDA HİZMET BAŞLIKLARI 

Yönetim Kurulu Yönetim Danışmanlığı, Genel Yönetim Danışmanlığı, Muhasebe Yönetimi, Finans Yönetimi, Üretim Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Pazarlama Yönetimi, Satış Yönetimi, Yönetim Organizasyonu Revizyonu. MMPI Yetkinlik Envanteri Uygulamaları.

Mobirise

PAZARLAMA- SATIŞ / 360 MRK - 360 SLS

360 IC, ayrıştırarak veya birlikte olarak pazarlama ve satış operasyonlarına danışmanlık üretmektedir. Çalışmanın odağı kurumların performanslarının asıl göstergesi olan satış ve satışı yaratan pazarlama aksiyonuna hedeflenerek kurum ve sektör yapısına en uygun ve doğru şekilde yapılandırır.

PAZARLAMA ve SATIŞ BAZINDA HİZMET BAŞLIKLARI 

Pazarlama Re-organizasyonu, Satış Re-organizasyonu, Personel Alım Süreçleri, Personel Eğitim süreçleri. Departman Değerlendirme Çalışması, Pazar Ön Analizi, Mevcut Pazar Analizi, Kurum Departman Yetkinlik Analizi, Yeni Pazar Start up.

Mobirise

MARKA / 360 TRD

360 IC, kurum ana ve alt markaları ve markalaşmalarının revizyonları veya yeni marka oluşumlarının yönetilmesinde danışmanlık üretimektedir. Kurumun marka konumu değerlendirilerek yeniden konumlandırılması veya yeni marka oluumun planlanması kurum, sektör ve pazar karşılaştırmalarına uygun olarak yapılmaktadır.

MARKA HİZMET BAŞLIKLARI

Mevcut Marka Değerlendirme, Yeni Markalaşma Stratejisi Oluşturma, Markalaşma Start up, Markalaşma Süreci Yönetimi, Markalaşma Sürecine Bağlı Görsel Operasyon Yönetimi.

Mobirise

YATIRIM / 360 INV

360 IC, kurumların yeni iş yatırımları, kaynaklarının kullanımı, yeni durağan yatırımlar, fon değerlendirmeleri konusunda danışmanlık üretmektedir. Kurumun hem mevcut sektörüne bağlı yatırımlar, sektörün yan alanları veya farklı sektör yatırımlarının yanında kurumun iş dışı alanlardaki yatırımları teknik analizler eşliğinde yönetilmektedir.

YATIRIM HİZMET BAŞLIKLARI

Yeni Yatırım Değerleme, Yeni yatırım Planlama, Gayrimenkul Yatırım Planlama.

ADRES

23 NİSAN MH.  MİTHATPAŞA CD.
OFİS GÖKÇADIR  NO: 22  KAT: 2  D: 13
NİLÜFER - BURSA - TÜRKİYE 

+90 224 256 50 40 / Merkez Ofis
+90 533 817 37 23 / Whatsapp
360@360icturkiye.com

KAYIT

Aylık bildirimler ve teknik analizler için lütfen e-posta listemize kayıt olun.

Bizimle iletişim kalın karlı olun.